Polimer Klişe Pozlama Üniteleri

Broşür Dosyasını İndirinPozlama üniteleri küçük miktarlarda ancak çok çeşitli üretim yapan firmaların kendi düşük fiyatlı polimer klişelerini üretebilmeleri ve müşteri ihtiyaçlarını hızla karşılayabilmeleri  maksadıyla satışa sunulmuştur. Hızlı pozlama setleri basit ve ucuz olmakla beraber, elektronik kontrol sistemleri sayesinde oldukça güvenilir sonuçlar vermektedir.

Modellerin tamamı kaliteli malzemeden üretilmiştir. Pozlama kalitesini garanti altına almak için tüm medellerde dijital zamanlayıcılar ve BR25M dışında tümünde göstergeli vakuum pompası bulunmaktadır. Üniteler klişe üretiminde ihtiyaç duyulan ve çalışma sürecini kolaylaştıracak aksesuar ve donanımlarla gelmektedir. Manüel çalışan BR25M, BR35M, BR50M ve BR100M modellerimidir.

Otomatik BR35SV, BR50SV ve BR70SV modellerinde UV pozlama, Aşındırma ve Kurutma için ayrı bölmeter vardır. Tüm modellerde UV pozlama için yüksek verimli göstergeli vakum pompası kullanılmıştır, aşındırma tankı ise paslanmaz çelikten, manyetik tabanlı ve ısı kontrollüdür. Kurutma fırını sıcak hava ile çalışmakla beraber BR50SV ve BR70SV modellerinde kurutma işlemini hızlandırmak maksadı ile UV lambalarla takviye edilmiştir.

Tüm modeller CE normlarına harfiyen uymaktadır.